İletişim ve Sipariş İçin: (0212) 446 5958
Üretim
İletişim ve Sipariş İçin: (0212) 446 5958

Üretim

Davet Pilavı Farkıyla Toplu Yemek Davetlerinizde Güvenilir Lezzetler

Güvenilir lezzetler, yemeklerimizin üretimi gıda mühendisleri kontrolünde, alanında uzman usta ve aşçılarla her zaman aynı kalitede ve standartlarda gerçekleşmektedir.

Yemeklerimizde kullandığımız malzemeleri her zaman 1. sınıf marka ve ürünlerden özenle seçerek müşterilerimizin damak tadına uygun lezzetler üretiyoruz. Sizler için ülkemizdeki kaliteli markalarla çalışıyoruz. Sizlere sadece uygun toplu yemek hizmeti değil aynı zamanda kaliteli ve leziz ikramlar da sunuyoruz. Ürünlerimizin kaliteli ve yüzde yüz yerli üretim olmasına özen gösteriyoruz. Çünkü sizi ve ülkemiz üreticilerini önemsiyoruz.

Kavurmalarımız İçin Etin En Kaliteli Yerini Kullanıyoruz.

Hazır Pilav Servisi ve Diğer Menülerimizde Kullandığımız Güvenilir Lezzetler ve Kaynakları

  • Etler, %100 yerli danalardan ve Afyon/Çanakkale yörelerinden tedarik edilmektedir.
  • Tavuklar, İslami usullere uygun kesilmiş Banvit/Erpiliç çiftliklerinden tedarik edilmektedir.
  • Pirinçler, 1. Kalite Osmancık/Baldo türlerinden özenle seçilerek tedarik edilmektedir.
  • Yağlar, %100 katkısız Ayçiçek ve Tereyağlarından denenerek tedarik edilmektedir.
  • İçecekler, en yeni tarihli, 1. sınıf markalı ayranlar tedarik edilmektedir.

Güvenilir ve lezzetli ikramlar üretiyoruz.

Ürünlerimizi son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretiyoruz. Bu lezzeti sıcak sevdiğinizi bildiğimiz için de onları son ana kadar sıcak tutacak özel Thermobox kutularda saklıyor ve size öyle ulaştırıyoruz. Bu kutuların her kullanım sonrası bakım ve temizliğini ise özel dezenfektanlarla yapıyoruz. Böylece bir sonraki kullanım için hazır ve sağlıklı bir şekilde bekliyorlar. Sonuçta Davet Pilavı olarak güvenilir lezzetler demenin sadece üretimle sınırlı olmadığını biliyoruz. Bu bir söz vermektir ve bu sözü tutmak için ürünlerimizi üretirken ki gösterdiğimiz hassasiyeti onları taşırken, saklarken ve servis ederken de gösteriyoruz.